Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting

Siatkarski Ośrodek Szkolny

Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

W dn. 10-11.11.2014 r. w hali sportowej Gimnazjum w Przysusze odbył się turniej województwa mazowieckiego S.O.S. w kategorii chłopców. Otwarcia zawodów dokonał koordynator wojewódzki Dariusz Fryszkowski. Zmagania młodych adeptów siatkówki obserwował również koordynator regionalny Krzysztof Felczak. W zmaganiach brały udział następujące szkoły:

- Publiczne Gimnazjum Nr 1 Siedlce (kl. I, III)
- Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II Warszawa ( kl. I, II, III)
- Gimnazjum nr 1 Ostrołęka (kl. I, II, III)
- Sportowe Gimnazjum nr 5 Wołomin (kl. I, II, III)
- Publiczne Gimnazjum im. św. St. Kostki Przysucha (kl. I, II, III)
- Publiczne Gimnazjum nr 22 Radom ( kl. I) – szkoła patronacka

Więcej…

 

IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju „Orlik - Volleymania”

21 maja na obiektach sportowych Publicznego Gimnazjum im św. Stanisława Kostki w Przysusze odbył się jeden z 6 turniejów wojewódzkich IV edycji Ogólnopolskiego Turnieju „Orlik - Volleymania”  dla szkół podstawowych. W bieżącym roku po raz pierwszy młodzież rywalizowała w kategorii „mikstów”. Zespoły mogły się składać maksymalnie z 6 osób (3 dziewczynki i 3 chłopców), w tym na boisku podczas gry mogły znajdować się cztery osoby (dwóch chłopców i dwie dziewczynki).

Więcej…

 

Zapraszamy na siatkarskie „Miksty” czwórek

Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Przysusze zaprasza do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego turnieju ORLIK Volleymania. Jeden z 6 turniejów wojewódzkich odbędzie się na obiektach naszego gimnazjum w dn. 21 maja o godz. 9:00.

Więcej…

 

FINAŁ POWIATOWY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W dniu 07.02.2014 odbył się finałowy turniej powiatowy w piłce siatkowej chłopców. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przysusze.

W zawodach wzięły udział gimnazja z Przysuchy, Rusinowa i Borkowic. W wyniku losowania na pierwsze spotkanie wyszły drużyny Przysuchy i Borkowic. Początek tego meczu był dość nerwowy. Nasza drużyna popełniła kilka niewymuszonych błędów, ale doświadczenie oraz umiejętności siatkarskie zrobiły swoje i całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0 (25-15, 25-17).

Więcej…

 

Wojewódzki turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Ostrołęce

W dniach 23 i 24 listopada chłopcy z klas sportowych naszego gimnazjum brali udział w regionalnym turnieju Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Ostrołęce.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Siatkarski Ośr. Szkolny