Zgodnie z Naszym całorocznym konkursem o tytuł super klasy w lutym odbyły się aż dwie konkurencje, z którymi musiały zmierzyć się walczące ze sobą klasy naszego gimnajzum.

Pierwszą z nich był dzień kolorów, którego zasady były bardzo proste. W wyznaczonym przez Komisję dniu uczniowie ubrali się na wylosowany uprzednio kolor, którym w tym przypadku był czerwony. Oczywiście nie musiało to byc całe ubranie, wystarczyły tylko wyrózniające się elementy.

Kolejna konkurencja wymagała już większej wyobraźni, odpowiedniej organizacji, a także dobrego pomysłu. Odbyła się ona pod nazwą "Walentynkowy konkurs talentów".

W konkursie tym uczniowie poszczególnych klas mogli zaprezentować swoje talenty ( wokalne, recytatorskie, kabaretowe, czy nawet aktorskie). Oczywiście dozwolony był udział zarówno indywidualny, jak i grupowy. Ocenie tego konkursu poddane zostały prezentacje związane z tematyką walentynkową. Obok punktów przyznawanych za udział w konkursie oraz za zajęte miejsce można było zdobyć dodatkowe 5 punktów za nagrodę publiczności.

 

W konkursie tym pierwsze miejce zajęla klasa 3a, która zaprezentowała swoje talenty aktorskie oraz kabaretowe, 2 miejsce zajęła klasa 2c, której przedstawiecielem był Kamil Stefański, a sukces swój osiagnął dzięki zaprazentowaniu swojego talentu wokalnego,natomiast 3 miejsce zajęła klasa 1e, u której mogliśmy podziwiać zarówno talenty wokalne, jak i recytatorskie.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udziałi życzymy dlaszych sukcesów ! :)