Akcja zbierania breloków dla naszego kolegi Jakuba Pawlika zatacza coraz szersze kręgi. Do zbiórki przyłączyło się Przedszkole nr 2 w Opocznie. W dn. 27.02.2017 r. Kuba odwiedził to przedszkole, gdzie z rąk Pani Dyrektor Alicji Jurek odebrał pięknie przygotowane tablo ze stu brelokami. Były łzy wzruszenia, tort i wspólne śpiewanie piosenek. W ramach podziękowania Kuba postanowił zrobić łabędzia techniką origami. Kuba już nie może się doczekać ponownych odwiedzin u Pani Alicji i małych przyjaciół.

Kuba otrzymuje breloki od ludzi z całej Polski i nie tylko m.in. od Tomka z Łodzi, od strażaka Wojtka z Warszawy, od Ani z Norwegii, od Agnieszki z Niemiec, od Pani artystki z Warszawy (70 sztuk!) od Harlejowca Sylwestra, od Leśników i Myśliwych. Kolekcja Kuby liczy już grubo ponad 300 sztuk! A dzięki Wam, Drodzy Gimnazjaliści, może być znacznie więcej.

 

Akcja dalej trwa. Przynoście breloki bezpośrednio do Kuby. Znajdziecie go w sali 212, gdzie ma zajęcia indywidualne. Z pewnością sprawicie mu wiele radości:-)